TRIMBLE GPS

vairāk par

Tribmle GPS un Trimble Robotizētais tahimetrs

Tribmle GPS un Trimble Robotizētais tahimetrs

izmantojot Trimble GPS sistēmas,robotizēto tahimetru un lāzera uztvērēju iespējams strādāt nepiesaistot liekus cilvēku resursus, kuriem vajadzētu objektā izvietot augstuma atzīmes. Nodrošina augstuma kontroli līdz centimetra un pat milimetra precizitātei un strādāšanu sliktos laika apstākļos arī nakts laikā, jo operators darba izpildi kontrolē pateicoties monitoram un 3D projektam kabīnē.

Izmantojot Trimble GPS

sistēmas palielina produktivitāti līdz pat 50%, samazina būvuzrauga izmaksas par 80%, pagarina darba dienu līdz pat 24 stundām. Palielina produktivitāti līdz pat 50 %, jo samazina materiāla nevajadzīgu pārvietošanu un palielina to efektīvu izmantošanu, kur savukārt ieekonomē uz darba stundām. Nav vajadzīgas augstuma atzīmes un var labāk organizēt darba gaitu , jo nav jāuztraucas par augstuma atzīmju nobīdi vai pazušanu. Strādāšana nakts un sliktos laika apstākļos.

Tribmle GPS un Trimble Robotizētais tahimetrs

Trimble GPS sistēma

Uzstādāma gan ekskavatoriem , gan buldozeriem - precizitāte sastāda līdz 1-3cm, strādāt no bāzes stacijas var lielā attālumā, nav vajadzīgs tiešs skatījums. Lāzera iekārta, izmanto buldozeriem - lielisks darba rīks laukumu izvedei, piemēram, autostāvvietas, tirdzniecības platības laukums, mājas pamati, vienkārša un ātra uzstādīšana,strādāšana.

Robotizētais tahimetrs,

Tahimetrs, izmantojams uz buldozeriem un ekskavatoriem, augstākā pieejamā precizitāte, līdz pat milimetram, iespēja strādāt lielā laukumā, izmantojams uz nobeigumu darbiem, ekonomējot patērēto materiālu, iespējams izmantot, kur nav iespējas uzstādīt GPS sistēmu.

Pārnēsājama lata

Pārnēsājama lata ar GPS uztvērēju Trimble planšeti, platības rokas uzmērīšanai un noteikto punktu pārbaudei objektā. Trimble GPS bāzes stacija, montējama gan pie staba, ūdenstorņa, konteinera, gan uzstādāma uz trijkāja, vajadzīga, lai nodotu koordinātas uz Trible GPS sistēmu traktortehnikai.

KĀPĒC NOMĀT NO

DOLOMITSDV

TRIMBLE GPS

Izmantojot Trimble GPS sistēmas palielina produktivitāti līdz pat 50%, samazina būvuzrauga izmaksas par 80%, pagarina darba dienu līdz pat 24 stundām.

NODROŠINĀTS SERVISS

Mums ir aprīkots servisa buss ar visu nepieciešamo, lai tehnika turpinātu savu darbu, sadarbībā ar lielākajiem detaļu tirgotājiem, nodrošinām ātru to nomaiņu.

15 GADU PIEREDZE

Karjeru izstrādē jau strādājam vairāk kā 15 gadus ir liela pieredze to plānošanā, izstrādē un pareizās tehnikas izvēlē, lai darbs notiktos kvalitatīvi un ātri.

TEHNIKAS DAUDZVEIDĪBA

Tehnikas daudzveidība, kas nodrošina individuālu pieeju katram klientam.

BULDOZERI

FRONTĀLIE IEKRĀVĒJI

EKSKAVATORI

ĢENERATORI

KARJERA TEHNIKA

CITAS IEKĀRTAS

KLIENTI UN

SADARBĪBAS PARTNERI