REMONTS

ĶĒŽU PRESES MAIŅA

Piedāvājam ķēžu maiņu, presēšānu, nomaiņu uz jaunām ķēdēm, ritošo daļu remontu.  Apkalpojam ari Caterpillar Number One ķēdes. Rokamo kausu remonts, metināšana un atjaunošana, adapteru maiņa. Buldozeru lāpstu remonts, metināšana un atjaunošana, to nažu nomaiņa.

Ar servisa busu izbraucam pie klienta pa visu Latviju, darbu veicam uz vietas vai mūsu bāzē Rīgā.

Tapu apmetināšana

Piedāvājam sēžu tapu un bukšu vietu restaurāciju buldozeriem, ekskavātoriem un frontālajiem iekrāvējiem ar apmetināšanas – virpošanas ierīci no 50mm 900mm.

Tehnikas remonts

Caterpillar tehnikas diagnostiku, pieslēdzoties vadības blokam, motora un to detaļu diagnostika un remonts. Strādājam ar Caterpillar iekārtām jau 10 gadus, ir liela pieredze remontā. 3 gadus strādājam ar Komatsu iekārtām, veicam diagnostiku un to kvalitatīvu remontu. Tehnikas apkopes – filtru un eļļas maiņa notiek izbraucot pie klienta vai ari atvedot tehniku pie mums, sadarbojamies ar Mobil un Valvoline oficiālajiem dīleriem, kur nodrošinām labas cenas par produktiem. Filtru izvēlē, piedāvājam gan oriģinālos, gan augstas kvalitātes alternatīvas. Piedāvājam cenas no abām kategorijām, lai jūs varētu izlemt , kas jums ir izdevīgāk.

Mums ir sadarbības partneri no visas Eiropas un spējam sagādāt daudz dažādu detaļu par konkurētspējīgām cenām, piemēram, degvielas sūkņi, sprauslas, hidrauliskie sūkņi, kroņi kausiem, mikroshēmas, kabīnes stiklus, motora daļas u.c

servisa buss

KĀPĒC NOMĀT NO

DOLOMITSDV

TRIMBLE GPS

Izmantojot Trimble GPS sistēmas palielina produktivitāti līdz pat 50%, samazina būvuzrauga izmaksas par 80%, pagarina darba dienu līdz pat 24 stundām.

NODROŠINĀTS SERVISS

Mums ir aprīkots servisa buss ar visu nepieciešamo, lai tehnika turpinātu savu darbu, sadarbībā ar lielākajiem detaļu tirgotājiem, nodrošinām ātru to nomaiņu.

15 GADU PIEREDZE

Karjeru izstrādē jau strādājam vairāk kā 15 gadus ir liela pieredze to plānošanā, izstrādē un pareizās tehnikas izvēlē, lai darbs notiktos kvalitatīvi un ātri.

TEHNIKAS DAUDZVEIDĪBA

Tehnikas daudzveidība, kas nodrošina individuālu pieeju katram klientam.

BULDOZERI

FRONTĀLIE IEKRĀVĒJI

EKSKAVATORI

ĢENERATORI

KARJERA TEHNIKA

CITAS IEKĀRTAS

KLIENTI UN

SADARBĪBAS PARTNERI