PAR DOLOMITSDV

VAIRĀK

PAR MUMS

Strādājam ar pasaulē atpazīstamiem zīmoliem kā Caterpillar, Komatsu un Powerscreen. Izmantojot tikai šos zīmolus savā darbā, esam tos padziļināti apguvuši un spējam ieteikt klientam precīzāko vienību izpildāmajam darbam un ātru to apkopi un remontu.

TEHNOLOĢIJA

Ātrums un precizitāte – izmantojot Trimble GPS sistēmas, robotizēto tahimetru un lāzera uztvērēju iespējams strādāt nepiesaistot liekus cilvēku resursus, kuriem vajadzētu objektā izvietot augstuma atzīmes. Nodrošina augstuma kontroli līdz centrimetra un pat milimetra precizitātei un strādāšanu sliktos laika apstākļos arī nakts laikā, jo operātors darba izpildi kontrolē pateicoties monitoram un 3D projektam kabīnē.

Darba daudzveidībai ir pieejams tehnikas papildaprīkojums:

– Rototilt :Ar vienu kustību spēj rakt, pacelt un pagriezties, ļaujot operātoram strādāt virs, zem un ap visdažādākajiem šķēršļiem. Kauss var apgriezties par 360 grādiem, sasvērties par 40 grādiem.

-Grāvju rokamais kauss -Viens operātors var paveikt darbu, kas ar parastām metodēm būtu jādara divām vai vairāk vienībām.

-Gumijas kāpurķēdes ekskavatoriem nodrošina to darbu uz asfaltētiem ceļiem, nebojājot to segumu un spēj izdarīt to, ko nevar riteņu ekskavātors.

-Atskaldāmais āmurs īpaši cietu virsmu drupināšanai.

Nomājam specifisku tehniku, kā Caterpillar 320 Long reach, iespēja strādāt pat 16metru attālumā.

Caterpillar 330DL un Caterpillar D6R liela apjoma tehnika, smagiem darbiem.
Powerscreen Premiertrack žokļu drupinātājs, spēj sadrupināt veselus akmeņus, būvgružus un veselus iežus, bez pirmreizējas apstrādes.

KĀPĒC NOMĀT NO

DOLOMITSDV

TRIMBLE GPS

Izmantojot Trimble GPS sistēmas palielina produktivitāti līdz pat 50%, samazina būvuzrauga izmaksas par 80%, pagarina darba dienu līdz pat 24 stundām.

NODROŠINĀTS SERVISS

Mums ir aprīkots servisa buss ar visu nepieciešamo, lai tehnika turpinātu savu darbu, sadarbībā ar lielākajiem detaļu tirgotājiem, nodrošinām ātru to nomaiņu.

15 GADU PIEREDZE

Karjeru izstrādē jau strādājam vairāk kā 15 gadus ir liela pieredze to plānošanā, izstrādē un pareizās tehnikas izvēlē, lai darbs notiktos kvalitatīvi un ātri.

TEHNIKAS DAUDZVEIDĪBA

Tehnikas daudzveidība, kas nodrošina individuālu pieeju katram klientam.

BULDOZERI

FRONTĀLIE IEKRĀVĒJI

EKSKAVATORI

ĢENERATORI

KARJERA TEHNIKA

CITAS IEKĀRTAS

KLIENTI UN

SADARBĪBAS PARTNERI