AINAVU VEIDOŠANA

VAIRĀK PAR PAKALPOJUMIEM

Piedāvājam teritorijas labiekārtošanu, dīķu rakšanu, grāvju un dīķu tīrīšanu, upes līkumu izbūvi, ainavas dizainu, stāvvietu izbūvi, ceļu izveidi. Strādājam ar GPS sistēmu, kur precizitāte sastāda līdz 2cm, tamdēļ varam veikt jebkuras sarežģītības darbus, projekta izveide zem noteikta leņķa, grādiem, formas. Paši veicam objekta uzmērīšanu un veicam projekta izveidi pēc klienta prasībām, zīmējuma.
Nepieciešamības gadījumā, mums ir sadarbība ar ainavas dizaineru, kurš izveidos sarežģīti ainavisku projektu. Veicam zemes attīrīšanu no akmeņiem ar ekskavātora kausu vai ar pārvietojamo mobilo sijātāju.

Strādājam ar mums pieejamo tehnikas klāstu, tamdēļ varam paveikt jebkura tipa darbus.

KĀPĒC NOMĀT NO

DOLOMITSDV

TRIMBLE GPS

Izmantojot Trimble GPS sistēmas palielina produktivitāti līdz pat 50%, samazina būvuzrauga izmaksas par 80%, pagarina darba dienu līdz pat 24 stundām.

NODROŠINĀTS SERVISS

Mums ir aprīkots servisa buss ar visu nepieciešamo, lai tehnika turpinātu savu darbu, sadarbībā ar lielākajiem detaļu tirgotājiem, nodrošinām ātru to nomaiņu.

15 GADU PIEREDZE

Karjeru izstrādē jau strādājam vairāk kā 15 gadus ir liela pieredze to plānošanā, izstrādē un pareizās tehnikas izvēlē, lai darbs notiktos kvalitatīvi un ātri.

TEHNIKAS DAUDZVEIDĪBA

Tehnikas daudzveidība, kas nodrošina individuālu pieeju katram klientam.

BULDOZERI

FRONTĀLIE IEKRĀVĒJI

EKSKAVATORI

ĢENERATORI

KARJERA TEHNIKA

CITAS IEKĀRTAS

KLIENTI UN

SADARBĪBAS PARTNERI